Тиждень протидії булінгу
Тиждень протидії булінгу
З 2 по 6 жовтня у Підлозцівському ліцеї проходив Тиждень протидії булінгу під девізом «Зупинимо булінг разом!» Протягом тижня відбулися цікаві просвітницькі заходи, спрямовані на інформування учасників освітнього процесу про шкільний булінг та запровадження адміністративної відповідальності за вчинення булінгу( цькування), розроблено алгоритм дій, як діяти у ситуації булінгу.
В рамках тижня практичним психологом Жовнірук І.М. та класними керівниками було організовано і проведено цілий ряд активностей з учнями школи.
Зокрема психологом оформлений тематичний інформаційний вісник «Стоп Булінг!», проведено відеолекторій тематичних мультфільмів та їх обговорення в 2, 4 класах та оформлено тематичні малюнки « Ми за мир!» Проведено антибулінгове заняття в 5 класі «Не цькуй!» Виготовлено лепбук Обережно! КІБЕРБУЛІНГ. в 6 класі.
Заняття з елементами тренінгу в 7-8 класах «Будь кращим!»
Проведено ряд виховних заходів класними керівниками у початковій школі. Дружня розмова в 1 класі «Повага в колективі».
Заняття з елементами тренінгу в 2 класі «Поважай себе та інших людей».
Круглий стіл в 3 класі «Що робити коли тебе
ображають». Антибулінговий урок у 4 класі «Не цькуй!».
Серед учнів середньої та старшої ланки проведено різні види занять. Інтерактивне заняття з елементами тренінгу в 5 класі
«Стоп.Булінг!». Бесіда в 6 класі «Як не мовчати,а говорити». Круглий стіл у 7 -8 класах «Що робити, коли тебе ображають».
Спільно проведено психологом і класним керівником 9 класу Квест-гру «Екзамен з протидії булінгу». Класними керівниками проведено тренінгове заняття в 10 класі «Булінг! Кібербулнг!». Виготовлення пам ʼятки в 11 класі «Не стань жертвою булінгу».
У рекреації ліцею оформлений постійнодіючий куточок для учнів, батьків та педагогів. Там можна знайти нормативно-правову базу з даного питання, поради психолога для педагогів «Стоп булінг!», пам’ятку для батьків та педагогів «Хто і як відповідатиме за булінг», «Як розпізнати білінг? Чим відрізняється конфлікт від булінгу» і ще багато цікавої інформації.
Важливо пам’ятати, що якщо ви потрапили в складну ситуацію, і вам важко на одинці з нею впоратися, то ви можете звернутися на Телефони Гарячих ліній. Кожен повинен почувати себе захищеним. Треба поважати свої права, права іншого і вчитися співіснувати разом.Бути гарною людиною – це добра звичка. І прищеплювати її треба змалечку.