Новини проекту
Новий навчальний рік!
Найзахопливіші детективи для підлітка
Wizeclub Education: курси додаткової освіти в Україні
Що робити, якщо болить поперек
Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Мобільні додатки для підтримки організації навчання та співпраці в освітньому процесі
Школа англійської для дітей: важливість навчання та як вибрати кращу школу
Хто такий Зевс?
Вивчаємо англійську за допомогою читання
Благодійність та соціальна відповідальність бізнесу
Як обрати надувний басейн?
Як створити і розкрутити групу у Фейсбуці без блокування
Практичні рекомендації по вибору школи англійської мови
Options for checking articles and other texts for uniqueness
Різниця між Lightning та USB Type-C: одна з відмінностей iPhone
Столична Ювелірна Фабрика
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
iPhone 11 128 GB White
Програмування мовою Java для дітей — як батьки можуть допомогти в навчанні
Нюанси пошуку репетитора з англійської мови
Плюси та мінуси вивчення англійської по Скайпу
Роздруківка журналів
Either work or music: 5 myths about musicians and work
На лижі за кордон. Зимові тури в Закопане
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Огляд смартфону Самсунг А53: що пропонує південнокорейський субфлагман
БЕЗПЕКА В ІНТЕРНЕТІ
Вітаємо з Днем Вчителя!
Портал E-schools відновлює роботу
Канікули 2022
Підписано меморандум з Мінцифрою!
Голосування
Як Вам новий сайт?
Всього 8 чоловік

Екологічне виховання

Дата: 21 грудня 2022 о 01:41, Оновлено 21 січня 2023 о 01:44
Автор: Котяй О. М.
44 перегляда

Екологічне виховання

Екологічне виховання – важлива складова загальної освіти й надзвичайно важливий чинник розвитку гуманістичного суспільства.

Екологічна освіта повинна бути спрямована на формування екологічної культури і виховання екологічних компетентностей. З юних років важливо закріпити у свідомості кожного, що людина – частина природи, тому від стану природи залежить життя людства.

Екологічне виховання слід починати не в космічних масштабах, а прямо тут: біля свого будинку, на своїй вулиці, у дворі своєї школи. Тільки усвідомлюючи особисті можливості, навчаючись вирішувати найближчі екологічні проблем, ми зуміємо замислитись про долю всесвіту в цілому.

З метою виховання в підростаючого покоління свідомого ставлення до вирішення цієї проблеми в рамках #Марафону_добрих_справ учні 6-7 класів вирішили взяти участь в проекті захист довкілля (збір та відправлення на утилізацію використаних батарейок, паперу та пластику), щоб у людини виникла потреба захищати і зберігати довкілля, треба навчити її любити світ природи. Кожен з нас може долучитися до збереження цієї планети і це не так важко, як здається на перший погляд.

Відмовитися від поліетиленових пакетів – екологічно та економічно. За даними ООН, приблизно 5 трильйонів поліетиленових пакетів споживаються у світі щороку або близько 10 мільйонів – щохвилини. Наразі, близько 60 країн світу почали боротьбу із пластиком на законодавчому рівні. І основним об’єктом цієї боротьби стали поліетиленові пакети і в певній мірі, пінопласт. Але боротьбу із поліетиленовими пакетами можна розпочати самостійно, просто зменшивши їх споживання. Наприклад, в магазині замість них можна використовувати багаторазові торбинки. Це не тільки зменшить кількість споживаного вами поліетилену, а й допоможе заощадити. Відмовитися від одноразових пляшок та посуду. Лише 9 відсотків усіх пластикових відходів, які були коли-небудь вироблені, були перероблені. Пластикові пляшки, одноразовий посуд – ми зустрічаємося з цими одноразовими виробами кожного дня. І їх використання можна легко обмежити. Замість того, щоб купувати воду у пластикових пляшках, можна придбати пляшку багаторазового використання і носити воду з собою. Замість одноразового посуду – звичайний. Сортувати сміття і віддавати на переробку. Замість того, щоб скло, пластик та папір опиниляся на смітнику чи в океані, вони можуть бути перероблені на інші продукти. Для цього ми маємо сортувати відходи та викидати їх у спеціальні смітники для переробки. Віддавати на переробку можна такі речі як папір, батарейки, пластик, скло та багато іншого. Одна пальчикова батарейка забруднює важкими металами 20 квадратних метрів ґрунту. У лісі це територія існування двох дерев, двох кротів, одного їжака і кількох тисяч дощових черв’ячків. 10 батарейок робить непридатним для існування 200 квадратних метрів грунту, 20 дерев, 20 кротів, 10 їжаків. А жахливим є те, що 50 років на такому забрудненому ґрунті нічого садити не можна! Уявіть скільки тисяч батарейок викидають, і до якої шкоди це призводить! Ту воду, що п’є 1 людина протягом 9 місяців можна забруднити 1 батарейкою. Уявіть тільки! 1 батарейка бруднить воду, яку б людині виставило пити майже на цілий рік! Тому батарейки потрібно викидати у спеціальні контейнери для використаних батарейок. У Підлозцівському ліцеї проходить сортування сміття, стоять окремі баки на папір, пластик та батарейки.

https://www.facebook.com/100017281306210/videos/1306706446786166/

Коментарі:
Залишати коментарі можуть тільки авторизовані відвідувачі.